Nieuwe aangiftetermijnen: een communicatiekit staat voor je klaar

De nieuwe regeling voor de aangiftes in de personenbelasting (inkomstenjaar 2022) stelt je voor uitdagingen. Niet alleen op
het vlak van werkdruk, maar ook communicatie. Je cliënten moeten helder en snel geïnformeerd worden over de nieuwe spelregels. Welke aangifte moet sneller binnen welke niet?

Daarom wil het ITAA zijn leden ondersteunen om efficiënt en toch aantrekkelijk te communiceren. We namen het initiatief om attractief communicatiemateriaal te laten ontwikkelen dat we ter beschikking stellen van al onze leden. 

Kant-en-klaar communicatiekit

Op ons ITAA-portaal staat een communicatiekit klaar waarvan jullie gebruik kunnen maken om cliënten te sensibiliseren en informeren over de nieuwe regeling.

Het pakket omvat: 

  • een fris campagnebeeld (vertaald naar banners in diverse formaten, socialemediaposts en een eenvoudige animatie);
  • een nieuwsbericht in heldere taal;
  • een landingspagina op de website van het ITAA met de correcte informatie in begrijpelijke taal. 

Handleiding

Al het materiaal kan je naar eigen keuze inzetten en naar wens aanpassen: toevoegen van eigen logo, aanpassen van de teksten met afspraken en deadlines specifiek voor je kantoor. In de handleiding op het ITAA-portaal geven we suggesties hoe je ze kan inzetten: van het eenvoudig inplakken van het campagnebeeld en basistekst in de software waarmee je berichten uitstuurt naar je cliënten, tot het versturen van een speciale nieuwsbrief of het plaatsen van LinkedInposts.  

Naast de communicatiekit zorgen we ook voor verdere informatie van het publiek via een persbericht. Meer info hierover lees je in een volgende ACcTUA. 

Zo bouwen we samen met jullie aan een communicatiecampagne om de omschakeling naar de nieuwe regeling zo vlot mogelijk te laten verlopen.  

Gepubliceerd op

Door auteur(s)

Alexis de Biolley

Categorieën

Tags

Sharing

Gerelateerde artikelen

|

Naar aanleiding van de internationale dag van de accountant en de belastingadviseur publiceert het ITAA de resultaten van zijn jaarlijkse barometer. Deze barometer peilt naar het moreel van zijn leden...
Het staat als een paal boven water. Elk ITAA-kantoor is druk in de weer met het halen van de fiscale deadlines voor aj. 2023. Het ITAA wenst alle leden en...
FOD Financiën heeft de evolutie van het aantal ingediende aangiften TOW Mandataris en Biztax op 17 augustus vrijgegeven. Door de nieuwe indieningstermijnen hebben heel wat kantoren zichzelf moeten reorganiseren. De...
Aangiftetermijnen 2023 Snellere terugbetaling Bij een teruggave verbindt FOD Financiën zich ertoe de aangiften sneller te verwerken wanneer: Deze aangiften worden met andere woorden prioritair verwerkt. Met deze maatregel wil...
FOD Financiën is zich bewust van de digitale uitdagingen in de accountancysector en streeft naar een dienstverlening op maat van de gebruiker. Daarom startte de overheidsdienst in 2022 in samenwerking...
Na overleg met het ITAA is er een voorlopig voorstel van het kabinet van de Minister van Financiën over de definitie van het begrip “ernstige redenen”. Vanaf dit jaar zullen...
Het is een jaarlijks weerkerend fenomeen. Verschillende mediagroepen helpen hun lezers, kijkers of luisteraars bij het invullen van hun belastingaangifte. Dit jaar deden de verschillende journalisten van HLN/VTM Nieuws, RTL-TVi...
Dit is een algemeen bericht naar aanleiding van feedback van onze leden. Indien je de factuur met de ledenbijdrage normaal hebt ontvangen en eventueel al hebt betaald of de betaling...
De nieuwe Raad is op 6 juni 2023 voor het eerst na de algemene vergadering van 22 april 2023 samengekomen. Een van de agendapunten was de samenstelling van het uitvoerend...
Het ITAA neemt deel aan het Belastingmarathon georganiseerd door HLN.be en VTM NIEUWS. Op zaterdag 3 juni zullen 50 experten, onder wie Nederlandstalige ITAA-leden, 12 uur lang Vlaamse belastingplichtigen helpen...